Strona testowa

Zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników w bieżących działaniach działu handlowego i administracyjnego
  • obsługa bezpośrednia klientów firmy
  • generowanie dokumentacji handlowej: faktury, zamówienia, oferty, itp.
  • obsługa płatności gotówkowych
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę

Wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność generowania dokumentacji handlowej
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i płatniczych
  • dobra znajomości pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w polskiej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i motywującą pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, godziny pracy 8-16 w Warszawie)
  • niezbędne osobiste narzędzia pracy i szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną

  • przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń przesyłanych do serwisu
  • wyjazdy na przeglądy i instalacje systemów detekcji na terenie całej Polski
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i raportów serwisowych
  • telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne dla naszych klientów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym lub pokrewne
  • doświadczenie praktyczne w wyuczonym zawodzie
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • komunikatywność i predyspozycje do pracy w zespole
  • dokładność i umiejętność pracy w skupieniu
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV na stanowisku eksploatacji