Nowy sposób zgłaszania urządzeń do serwisu

Wprowadziliśmy elektroniczne narzędzie do zlecania napraw urządzeń lub kalibracji/wzorcowania detektorów i modułów sensorycznych. Znajdujący się w zakładce "Serwis" link Zleć naprawę lub kalibrację/wzorcowanie wspomoże Państwa w bezproblemowym przejściu procesu naprawy i kalibracji urządzeń.

Znaki towarowe i prawa autorskie

Logo i nazwa GAZEX, nazwy DEX, miniTOX, ASBIG, Aktywny System Bezpieczeństwa Instalacji Gazowej są chronionymi prawem znakami towarowymi należącymi do firmy GAZEX. Zawartość strony oraz wszelkie jej elementy, w tym układ i znaki graficzne są chronione prawem autorskim.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej są publikowane dla celów informacyjnych i reklamowych. GAZEX nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i sposób wykorzystania.

Zmiany warunków i zastrzeżeń

GAZEX rezerwuje sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszych Zastrzeżeń prawnych, aktualizując informacje zamieszczone na tej stronie.

Prezentowane w serwisie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. GAZEX zastrzega sobie prawo do zmiany cen, zmiany parametrów urządzeń oraz zmiany zakresu usług prezentowanych w niniejszym serwisie internetowym. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.